SPREY TORBASIZ ELEKTRIKLİ SÜPÜRGELER

TEMİZLİK VE HAVA TAZELEME

Su filtreli ve hava temizlemeli elektrikli süpürgeler olarak, THOMAS’ın AQUA filtreli taze elektrikli süpürgeleri, alerjisi olanlar, evcil hayvan sahipleri ve tozsuz bir ortama değer veren ve nihayet tekrar özgürce nefes almak isteyenler için mükemmel bir çözümdür.
THOMAS perfect air modelleri, her vakumlama işlemi sırasında sürekli olarak yüksek emiş gücüyle çalışır ve kiri tutmak için su filtresi teknolojisini kullanır. Bu, toz veya koku parçacıklarının oda havasına geri verilmemesini sağlar. Bu su filtresi teknolojisi sayesinde, mükemmel hava elektrikli süpürgeleri oda havasını bile tazeler.

Su filtreleri ve hava temizleme için elektrikli süpürgede, torba AQUA filtre kutusu ile değiştirilir. Vakumlanan toz, polen, alerjenler, evcil hayvan tüyleri ve koku parçacıkları ince bir sisle nemlendirilir, suya bağlanır ve vakumlandıktan sonra dökülür. Sonuç: temiz zeminler, temiz yüzeyler ve %100 fark edilir şekilde tazelenmiş hava.

SPREY EVCIL HAYVAN TÜYLERI IÇIN ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

THOMAS PERFECT AIR ANIMAL PURE

THOMAS perfect air animal pure’un yenilikçi teknolojisi, evcil hayvan sahiplerinde alerji riskini önemli ölçüde azaltır. Su filtreleri ve ek bir HEPA 13 polen koruma filtre sistemi, alerjen içermeyen iç mekan havası sağlar ve ayrıca evcil hayvanlardan gelen hoş olmayan kokuları önlemek için özel bir aktif karbon koku filtresi sağlar.

ALERJİSİ OLANLAR IÇIN ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER

THOMAS  PERFECT AIR ALLERGY PURE

THOMAS perfect air allergy pure sadece zeminleri, halıları veya döşemeleri değil, aynı zamanda iç mekan havasını da temizler. Ev tozu, alerjenler, polenler ve akarlar suya düzgün bir şekilde bağlanır ve tozsuz bir şekilde atılır. Buna ek olarak, perfect air allergy pure, ek bir HEPA 13 polen koruma filtre sistemine ve bir mikro egzoz havası filtresine sahiptir. Bu yenilikçi AQUA teknolojisi sayesinde, THOMAS perfect air, Alman Deri ve Alerji Yardım Derneği tarafından alerjisi olan evlerde kullanılmak üzere açıkça tavsiye edilmektedir.

THOMAS PERFECT
AIR FEEL FRESH X3

THOMAS perfect air feel fresh x3 ile su filtresi teknolojisi, HEPA 13 filtreleri ve mikro egzoz havası filtresi sayesinde ev sadece tozsuz ve kokusuz olmakla kalmaz. Su filtreli ve oda spreyli elektrikli süpürge ayrıca her süpürme işleminde harika bir taze koku yayar. Sonuç: Odalar süpürüldükten sonra yeni havalandırılmış gibi kokar!