THOMAS CYCLOON HYBRID PET&FRIENDS

THOMAS’TAN SIKLON ELEKTRIKLI SÜPÜRGE: SIKLON TEKNOLOJISI VEYA AQUA FRESHNESS VAKUMLAMA SEÇIMI

THOMAS’ın yenilikçi siklon teknolojisine sahip siklon elektrikli süpürgeleri, farklı uygulamalar için özel kutulara sahiptir! Siklon elektrikli süpürgelerin ZYKLON filtre kutusu, ince toz veya alerjenik parçacıkların kaba kirlerden ayrı olarak toplandığı çift odacıklı bir sisteme sahiptir. Alternatif olarak, AQUA filtre kutusu su ile taze gözlere izin verir.

EVCIL HAYVAN TÜYLERI IÇIN SIKLON ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Evcil hayvan tüyleri için bu siklon elektrikli süpürge, kedi ve köpek tüylerini sert zeminlerden, döşemelerden ve halılardan güvenilir bir şekilde çıkarmak için kullanılabilir. Kir ve partikül maddeler ZYKLON filtre kutusunda ayrı ayrı toplanır. Vakumlama sonrası temiz hava AQUA filtre kutusu tarafından sağlanır.

AQUA TEKNOLOJISI RAHAT BIR NEFES ALMANIZI SAĞLAR.+

THOMAS’ın siklon elektrikli süpürgelerinin yenilikçi kutu teknolojisi, siklon vakumlamadan taze vakumlamaya hiç vakit kaybetmeden geçiş yapılmasını sağlar, böylece hayvan severlerin evleri için tam olarak istedikleri temizliği ve hava tazeliğini sağlar.

PARKE SEVENLER IÇIN SIKLON ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Parke ve laminat zeminlerin kolay ve nazik bir şekilde temizlenmesi için siklon elektrikli süpürge. Özel özelliği: LED ışıklı CleanLight üniversal zemin başlığı sayesinde bu elektrikli süpürge, görülmesi zor yerlerdeki toz ve kiri temizlemek için de kullanılabilir!