THOMAS QUICK STICK TURBO PLUS

HIZLI TEMİZLİK İÇİN

Akülü el tipi elektrikli süpürgeler hafif, kullanışlı ve özellikle yakınlarda elektrik prizi olmadığında hızlı ve esnek bir şekilde kullanıma hazırdır. Bu, arada hızlı kullanım söz konusu olduğunda onları geleneksel elektrikli süpürgelerden üstün kılar. THOMAS kablosuz el tipi elektrikli süpürgeler pratiktir, kullanımı hızlıdır ve günlük temizlikte maksimum esneklik sunar.

THOMAS QUICK STICK
TURBO PLUS

THOMAS’ın kablosuz el tipi elektrikli süpürgesi Quick Stick TURBO PLUS, elektrikli Turbo zemin başlığında LED ışıkla arada kapsamlı süpürme için. Halı, fayans, parke veya dolap altlarında güçlüdür. Ekstra uzun aralık başlığı sayesinde ulaşılması zor yerlerin temizliği için de mükemmeldir. Özel artısı: turbo döşeme fırçası. Hayvan kıllarına karşı da güçlüdür. Güçlü Li-Ion güç pili, yeterince uzun bir pil ömrünü ve yeterli gücü garanti eder.

THOMAS QUICK STICK
FAMILY

THOMAS’ın kablosuz el tipi elektrikli süpürgesi Quick Stick AİLESİ arada hızlı süpürme için – elektrikli turbo zemin başlığı ile. Her zaman ve her yerde, hatta dolapların altında, merdivenlerde, arabada ve döşemeli mobilyalarda kullanılabilir. 3’ü 1 arada kombinasyon başlığı ile derzler, döşemeler ve mobilyalar hiç vakit kaybetmeden vakumlanabilir, çünkü değiştirilebilir başlık her zaman elinizin altındadır. Güçlü Li-Ion güç pili, yeterince uzun bir pil ömrünü ve yeterli gücü garanti eder.