ALERJISI OLANLAR IÇIN ÖZEL ELEKTRIKLI SÜPÜRGELER.

SONUNDA ÖZGÜRCE NEFES AL!

THOMAS’ın alerjisi olanlar için elektrikli süpürgeleri, yaşam ortamını alerjiye neden olan partiküllerden uzak tutmak için en son teknolojiyi kullanır. THOMAS, süpürme sırasında hijyenik temizlik için benzersiz bir su filtresi sistemine güvenir. Partikül madde, polen veya akarların önce su ile tozlanmasını ve daha sonra bir su banyosunda bağlanmasını sağlar. Toz parçacıkları artık havaya kaçamaz. Bu özellikler, Alman Cilt ve Alerji Yardımı’nın (DHA) alerjisi olanlar için THOMAS’ın elektrikli süpürgelerini önermesinin nedenidir. Tavsiyenin nedeni, cihazın su filtresindeki alerjenlerin yüksek derecede ayrılmasıdır ve bu aynı zamanda daha temiz oda havası sağlayan bir performanstır. Güvenebileceğiniz bir öneri – alerji durumunda temiz hava sağlayabilecek güçlü bir elektrikli süpürge arıyorsanız. Sağlıklı bir yaşam ortamı için daha az partikül madde. Giderek daha fazla insan partikül kirliliğinden muzdarip. Asılı partikül madde ve partikül madde konsantrasyonu artarsa, özellikle kentsel alanlarda olduğu gibi, solunum yolu hastalıklarının ortaya çıkma veya mevcut hastalıkların kötüleşme riski artar. Bu nedenle, alerjisi olanlar için ince toz parçacıklarını suya bağlayan ve egzoz havası ile odaya geri bırakmayan özel bir elektrikli süpürge kullanmak etkilenenler için avantajlıdır.

THOMAS AQUA
ALERJI 

Alerjisi olanlar için mükemmel elektrikli süpürge: Alerjiyi tetikleyen partiküller oda havasından filtrelenir, oda iklimi önemli ölçüde iyileştirilir ve elektrikli süpürgenin akıllı sprey silme işlevi, temizlik maddeleriyle cilt teması olmadığı için özellikle hassas cilde sahip kişiler için nazik bir yıkama vakumu sağlar.

THOMAS ANTİ-ALERJİ

Evdeki alerjiyi tetikleyen faktörlerin azaltılmasına önemli ölçüde katkıda bulunabilecek su filtreli elektrikli süpürge. Zaten 7/2013 sayısında Öko, THOMAS’tan alerjisi olanlar için elektrikli süpürgeyi “iyi” notu ile derecelendirdi!

THOMAS  PERFECT AIR ALLERGY PURE

Alerjisi olanlar için elektrikli süpürge mükemmel hava alerjisi saflığı: Ev tozlarını, alerjenleri, polenleri ve akarları sadece bir litre musluk suyuna temiz bir şekilde bağlar. Emilen kirli hava, ıslak bir jet sisteminde su ile nemlendirilir ve daha sonra AQUA filtre kutusundaki suya bağlanır.